Επιτυχόντες

On 11/12/2011 by admin

 

Επιτυχόντες πτυχίων του Κέντρου Ξένων Γλωσσών SMART GENERATION το 2013

  1. Γραμματικός Κωνσταντίνος  ΑΓΓΛΙΚΑ PRE A1  ΠΑΛΣΟ
  2. Παπαποστόλου Βασίλης ΑΓΓΛΙΚΑ PRE A1  ΠΑΛΣΟ
  3. Ντόκος Αποστόλης ΑΓΓΛΙΚΑ  A1 ΠΑΛΣΟ
  4. Ζουριδάκης Νικόλαος ΑΓΓΛΙΚΑ  A1 ΠΑΛΣΟ
  5. Τριανταφύλου Αγγελός ΑΓΓΛΙΚΑ  A1 ΠΑΛΣΟ
  6. Νερατζής Ηλίας  ΑΓΓΛΙΚΑ  A1 ΠΑΛΣΟ
  7. Κατσανούλας Αθανάσιος  ΑΓΓΛΙΚΑ  A2 ΠΑΛΣΟ
  8. Καλτσόγιαννος Αθανάσιος Β1 επίπεδο ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ
  9. Καραγιάννη Ιωάννα Β1 επίπεδο ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ
  10. Αντάρα Μαρία ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 (lower) ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ
  11. Ανδρεάτου Αμαλία ΑΓΓΛΙΚΑ Β2 (lower) ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ
  12. Σπύρου Θωμάς ΑΓΓΛΙΚΑ  LEVEL 2 EDEXCEL
  13. Ρήγας Δημήτρης ΑΓΓΛΙΚΑ  LEVEL 3 EDEXCEL (ΔΕΚ 2012)
  14. Αντάρα Μαρία  ΑΓΓΛΙΚΑ  LEVEL 3 (lower) EDEXCEL
  15. Ανδρεάτου Αμαλία ΑΓΓΛΙΚΑ  LEVEL 3 EDEXCEL
  16. Ζάχος Θωμάς  ΑΓΓΛΙΚΑ 570 (Β2 επίπεδο) TOEIC
  17. Γιώργο Χριστίνα IELTS ( 6 )
  18. Λιακατά Αγγελική ECPE  PROFICIENCY University of MICHIGAN (ΔΕΚ 2012)
  19. Λιακατά Αγγελική PROFICIENCY University of Cambridge (ΔΕΚ 2012)
  20. Βελέτζα Στέλλα PROFICIENCY University of Cambridge 
  21. Ματζιανή Έλενα ECPE  PROFICIENCY University of MICHIGAN 
  22. Γιώτας Αθανάσιος ΓΑΛΛΙΚΑ B2 DELF (IFG)
  23. Νούλα Στυλιανή ΓΑΛΛΙΚΑ  Β2 ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ

Επιτυχόντες πτυχίων του Κέντρου Ξένων Γλωσσών SMART GENERATION το 2012

  1. Καραγιάννη Κλεονίκη Β2 (lower) ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ
  2. Μακρής Βασίλης Β2 (lower) ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ
  3. Σιακλή Ζερίνα Β2 (lower) ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ
  4. Πασιώτης Χρυσοβαλάντης A2 ΠΑΛΣΟ
  5. Δόκος Αποστόλης PRE A1 ΠΑΛΣΟ
  6. Ζουριδάκης Νικόλαος PRE A1 ΠΑΛΣΟ
  7. Τριανταφύλου Αγγελός PRE A1 ΠΑΛΣΟ
  8. Καρπούζας Χαράλαμπος LEVEL 4 EDEXCEL
  9. Βελέτζας Αποστόλης LEVEL 3 EDEXCEL
  10. Βελέτζας Ζήσης LEVEL 3 (lower) EDEXCEL
  11. Τσιαγλάνης Ιωάννης LEVEL 3 EDEXCEL
  12. Μπαλαντές Νίκος ECCE (lower) University of MICHIGAN
  13. Γιώτας θάνος PROFICIENCY University of Cambridge
  14. Βελέτζα Στέλλα (lower) University of Cambridge
  15. Ματζανή Έλενα (lower) University of Cambridge
  16. Βελέτζα Στέλλα B2 DELF Γαλλικά
  17. Τσιαμούρας Δημήτρης Β1 Ιταλικά
  18. Τσιάπρα Ελισάβετ Β2 Ιταλικά

Επιτυχόντες πτυχίων του Κέντρου Ξένων Γλωσσών SMART GENERATION το 2011

  1. Λούκας Ελευθέριος / ECPE Michigan
  2. Εύη Σπύρου / ΕCPE Michigan
  3. Τερζούδης Γιώργος / ECPE Michigan
  4. Ηλίας Νίκου / ECPE Michigan
  5. Γιώτας Αθανάσιος / L3  Edexcel
  6. Νάκου Χρύσα / L3 Edexcel
  7. Βελέτζας Απόστολος / L2 Edexcel
  8. Βελέτζας Ζήσης /  L2 Edexcel

Επιτυχόντες πτυχίων του Κέντρου Ξένων Γλωσσών SMART GENERATION το 2010

  1. Aris Kourtesiotis /ΤΙΕ EXAMS B1+
  2. Konstantinos Chouliaras /ΤΙΕ EXAMS B1+
  3. Asterios Bardakas /ΤΙΕ EXAMS B2+(LOWER)
  4. Ioannis Karagounis /ΤΙΕ EXAM B2 (LOWER)
  5. Vasiliki Kalyva/ΤΙΕ EXAMS B1+
  6. Eleftherios Kapsioxas /ΤΙΕ EXAMS B1+
  7. Michail Mpousoulas /ΤΙΕ EXAMS B1+
  8. Stylianos Karalis /ΤΙΕ EXAMS B2
  9. Douligeri Maria  /EDEXCEL L2 merit
  10. Nakou Chrysa  / EDEXCEL L2 pass
  11. Spyrou Evi / EDEXCEL L3 merit
  12. Liakata Angeliki / EDEXCEL L3 merit
  13. Karvelas Nikos  / EDEXCEL L3 pass
  14. Nikou Hlias / EDEXCEL L3 pass
  15. Terzoudis Giorgos / EDEXCEL L3 merit
  16. Markidi Errika / EDEXCEL L3 pass
  17. Loukas Lefteris / EDEXCEL L4 pass
  18. Karanasios Panos / EDEXCEL L4 Pass
  19. DIMITRIOS KATSIGIANNIS /  LAAS PAlSO Pre A1
  20. VASILIOS GOULAS  /  LAAS PAlSO Pre A1
  21. ATHANASIOS GIOTAS A2 Πέρασε /Εξετάσεις LAAS PAlSO
  22. EVANGELIA SYROU /  LAAS PAlSO A2 ΑΓΓΛΙΚΑ
  23. CHARALABOS KARPOUZAS / LAAS PAlSO A2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
  24. EVANGELIA SYROU / LAAS PAlSO A2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
  25. ELENI MAVROGONATOU /   LAAS PAlSO A2 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ
  26. Καλαμπορδάνη Κωνσταντίνα / L3 Edexcel
  27. Κατσανούλα Ισμήνη / L3 Edexcel
  28. Τσιαγκλάνης Γιώργος / L3 Edexcel
  29. Λάμαρης Χρήστος / TOEIC /B2 level
  30. Μπουκουβάλας Δημήτρης / ΤΟΕIC /C1 Level

Επιτυχόντες πτυχίων του Κέντρου Ξένων Γλωσσών ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ το 2009

  1. Ματζανής Αστέριος / ECPE Michigan
  2. Γιώτα Μαρία / ECPE Michigan
  3. Αλεξανδρή Αθανασία/ L4 Edexcel
  4. Αλεξανδρής Γιώργος/ L4 Edexcel
  5. Καρπούζας Χαράλαμπος / L3 Edexcel
  6. Μπέσα Μαρία / L3 Edexcel
  7. Μπόλια Φανή / L3 Edexcel
  8. Φούντα Βασιλική / L3 Edexcel
  9. Μπούτας Παναγιώτης / L3 Edexcel
  10. Κωστούλας θάνος/ ΤΟΕIC /B2 Level

Επιτυχόντες πτυχίων του Κέντρου Ξένων Γλωσσών ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ το 2008

  1. Ματζιανή Ελευθερία/ ECPE Michigan
  2. Γιώτα Μαρία / L4 Edexcel  C1 επίπεδο
  3. Ράπτη Άννα/ L4 Edexcel  C1 επίπεδο
  4. Ματζανής Αστέριος /ECCE Michigan
  5. Νίκου Δημήτριος/ECCE Michigan
  6. Καρανάσιος Παναγιώτης / L3 Edexcel (DEC)
  7. Μακρή Αννα / L3 Edexcel
  8. Χλόπτσιος Δημήτρης / L3 Edexcel
  9. Ζαχαρούλης Αχιλλέας / L3 Edexcel
  10. Κοττατή Ηλιάνα / L3 Edexcel
  11. Kαρανάσιος Παναγιώτης / L2 Edexcel (MAY)
  12. Μπατάλας Μάριος / L2 Edexcel
  13. Παπαδοπούλου Μάγδα / L2 Edexcel
  14. Φούντα Βασιλική / L2 Edexcel
  15. Παπανδρεόπουλος Θεόδωρος / L2 Edexcel
  16. Τράντας Γιάννης / L2 Edexcel
  17. Πάτσης Παναγιώτης / L2 Edexcel
  18. Τρίμης Θωμάς / L2 Edexcel
  19. Χορταριάς Δημήτρης /  L2 Edexcel
  20. Μπόλια Φανή /   L2 Edexcel
  21. Μπέσα Αννα / L2 Edexcel
  22. Τσάκας Αγγελος /  L2 Edexcel
  23. Μπούτας Παναγιώτης / L2 Edexcel
  24. Δουληγέρη Μαρία/PALSO Α1
  25. Καλαμπορδάνη Κωνσταντίνα /PALSO Α1
  26. Κακαδιάρη Ευσταθία/PALSO Α2
  27.  Καρπούζας Χαράλαμπος/PALSO Α2
  28. Αποστόλου Βάγια/Γαλλικά  Α1
  29. Δουληγέρη Μαρία/Γαλλικά  Α1
  30. Πάπαρη Φανή/Γαλλικά  Α1
  31. Ματζιανής Αστέριος/Γαλλικά  Β1
  32. Μπαλδώκα Στέλλα/Γαλλικά  Β1
  33. Τσεκούρας Νίκος/Γαλλικά  Β1
  34. Χλόπτσιου Αγγελική/Γαλλικά  Β1
  35. Γιώτα Μαρία/Γερμανικά Β1
  36. Ρούφος Ευάγγελος/Γερμανικά Β1
  37. Σκούπρας Ευάγγελος/Γερμανικά Β1

Επιτυχόντες πτυχίων του Κέντρου Ξένων Γλωσσών ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ το 2007

  1. ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ / PALSO Α1
  2. ΠΑΠΑΡΗ ΦΑΝΗ / PALSO Α1
  3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΙΑ/ PALSO Α1
  4. ΜΠΑΛΔΟΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ/ PALSO Α1
  5. ΝΙΚΟΥ ΗΛΙΑΣ/ PALSO Α1
  6. ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/PALSO Α1
  7. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ /PALSO Α1
  8. ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ/PALSO Α1
  9. ΦΟΥΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ /PALSO Α1
  10. ΤΣΟΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ /PALSO Α1
  11. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /PALSO Α1
  12. ΚΑΨΙΟΧΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ /PALSO Α1
  13. ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ /PALSO Α1
  14. ΜΑΚΡΗ ΑΝΝΑ / EDEXCEL LEVEL 2
  15. ΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ / EDEXCEL LEVEL 2
  16. ΚΑΛΤΕΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ / EDEXCEL LEVEL 2
  17. Αλεξανδρή Αθανασία / ΕCCE  Michigan
  18. Αλεξανδρής Γιώργος /ECCE Michigan
  19. Τσεκουρας Νικος /ECCE Michigan
  20. Ιακωβάκης Ελευθέριος/ECCE Michigan
  21. Ράπτη Αννα /ECCE Michigan
  22. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ / EDEXCEL LEVEL 4
  23. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ / EDEXCEL Level 5 (επίπεδο Γ2)
  24. ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ / CAMBRIDGE PROFICIENCY (επίπεδο Γ2)
  25. ΓΚΟΒΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ/ ΓΑΛΛΙΚΑ DELF Α2
  26. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ/ ΓΑΛΛΙΚΑ DELF Α2
  27. ΧΛΟΠΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΓΑΛΛΙΚΑ DELF Α1
  28. ΧΛΟΠΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ / ΓΑΛΛΙΚΑ DELF Α1
  29. ΜΠΑΛΔΟΚΑ ΣΤΕΛΛΑ / ΓΑΛΛΙΚΑ DELF Α1
  30. ΧΡΥΣΑ ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ / ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ  ZERTIFICAT DEUTSCH (B1)

 

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ECDL CORE

  1. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  2. ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ICT INTERMEDIATE

  1. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  2. ΚΑΜΗΛΟΥΔΗ ΚΕΛΛΥ
  3. ΨΑΛΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  4. ΠΕΤΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  5. ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
  6. ΜΙΤΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
  7.  Βασιλειάδου Βασιλεία
  8. Γεωργούλη Φιλίνα
  9. Γκοτζαμάνη Σουλτάνα

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ICT FOUNDATION

  1. ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  2. ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ ΕΥΑΓΕΛΟΣ
  3. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
  4.  Ματζανής Αστέριος

Οι λίστες δεν είναι πλήρεις αλλά ενδεικτικές των διαφορετικών βαθμίδων και των πτυχίων που δίνονται στο κέντρο μας.

Print Friendly

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *